W kilku słowach

Specjalizujemy się w usługach dla przemysłu ciężkiego z zakresu czyszczenia i remontów. W swojej kadrze posiadamy wielu pracowników z blisko 30 letnim doświadczeniem w branży remontów dla sektora rafineryjno-petrochemicznego. Wyróżnia nas jakość, terminowość i bezwypadkowość prowadzonych prac.
Zobacz więcej

obszar działania

Naszymi klientami są duże koncerny polskiego sektora energetycznego, rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, celulozowo-papierniczego i przetwórczego. Specjalizujemy się w usuwaniu wyjątkowo uporczywych i skoksowanych osadów wodą pod ciśnieniem nawet do 3000 barów.
Zobacz więcej

Zobacz referencje

Można nas rozpoznać po dokładności wykonywanych usług przy zachowaniu terminowości prac i z zachowaniem najwyższych standardów Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Zaufali nam najwięksi polskiego sektora przemysłowego: największe polskie koncerny paliwowe, energetyczne i wielu, wielu innych. Sprawdź nas!
Zobacz więcej
Po Hydrze
Nie Trzeba Poprawiać

Twoja Kariera w hydrajet

Dołącz do Zespołu. Oferujemy stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Firmie, pracę w zgranym zespole złożonym z doświadczonych fachowców oraz terminowe wynagrodzenie właściwe dla sektora wykonywanej pracy w usługach dla przemysłu ciężkiego. Zobacz aktualne oferty pracy i sprawdź czy nie szukasz.